Birinci Kordon
REZERVASYON

RestoranımızBirinci Kordon Balık Restoran, damaklarda ve kalplerde unutulmaz tatlar bırakan bir lezzet durağıdır. İzmir’in benzersiz güzelliği ve körfezin büyüleyen maviliği eşliğinde, doyumsuz sohbetlere ve unutulmaz lezzetlere ev sahipliği yapar. Mutfağından sızan hünerin kokusu muazzam bir lezzeti müjdelerken, kusursuz bir hizmet anlayışıyla konuklarını baş tacı eder. Egeye has yeşillikler ve çeşit çeşit mezelerle zenginleşen masanız, mevsimin en taze balıklarıyla donatılır.

Ve size yalnızca, bu lezzetli anların keyfini sürmek kalır.

MutfağımızKalite anlayışımızın merkezinde, tüm hijyenik önlemlerin büyük bir titizlikle sağlandığı mutfağımız yer almaktadır.

Misafirlerimizin beğenisine sunduğumuz lezzetlerimiz, gereken her tür hassasiyet gösterilerek hazırlanmakta ve tüm hazırlama süreci gıda mühendislerinin denetiminde gerçekleşmektedir.

Denizlerimizin en taze balıkları, günlük olarak her sabah, balık halindeki balık mezatından özel olarak seçilmekte ve mutfağımızın hüneri ile eşsiz lezzetlere dönüşmektedir. Çiftçilerimizin yetiştirdiği yeşilliklerimiz de günlük ve taze olarak masalarınızı süslemektedir.

Siz gelemezseniz, biz geliriz. Sipariş için lütfen bizi arayınız

0 (232) 422 40 01

Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır evastasarim.com